«Пан Атаман»

«Пан Атаман» більше ніж ресторан…Мабуть найкращій ресторан Української кухні


Адреса: Херсонська обл., м. Олешки, вул. Гвардiйськa, 101А

«Пан Атаман»

«Пан Атаман» будує свою справу на цінностях великої південної традиції. Де дивовижна природа, захоплива історія, та неймовірні люди поєдналися і створили самобутній та неповторний південний характер. Мужній, витривалий, відважний, та, водночас, теплий, відкритий та гостинний, такий самобутній та такий багатогранний. Звичайно, це не могло не вплинути на нашу кухню. Південна кулі-нарна традиція — душа цієї землі — відображення її історії, тради-цій, досвіду та пам’яті у смаках та стравах. Відроджувати, зберігати, ділитися з іншими «Смаком Півдня» — вважаємо честю, та своєю вели-кою місією. Бо ми пишаємося своїми землями та людьми, які жили й живуть тут донині, і хочемо розповісти цю південну історію всьому світові, адже кулінарна мова — універсальна. Варто лише спробува-ти, і все стане зрозуміло!
Вінтажна кухня

Ресторан Пан Атаман, відродив унікальні смаки з минулого! Наш шеф, Цуріков Іван, дав нове життя страві «Короп у винному соусі на пюре із пастернаку». Вона стала однією з найпопулярніших страв нашого закладу.

«Херсонъ. Вінтажна кухня» – це проект, ідея якого, відродження історичної автентичної кухні півдня України. Пошук та реставрація рецептів XVIII ст. у сучасній інтерпретації – на базі локальних продуктів та сучасного обладнання. Засновник проекту Тарасова Марина, бренд-шеф проекту Шостак Олександр. Кожна страва має свою історію, або присвячена людині, ім’я якої увійшло в історію нашого краю.

Страва «Короп у винному соусі на пюре з пастернаку», присвячена Американському Адміралу Джону Полу Джонсу, його знаній перемозі на чолі з Чорноморським козацьким військом у Лиманскій битві.

Пропонуємо кожному поринути у гастрономічну ейфорію минулого разом з рестораном Пан Атаман!
Більше інформації Ви можете отримати в мобільному додатку "Агов" Android та IOS


5 перегляд0 коментар

"Якщо люди не сміються над вашими цілями, значить ваші цілі занадто дрібні "

- Азім Премжі, індійський бізнесмен і філантроп.

"Я впевнений, що туризм в Олешках може і буде успішним. Неможна, перебуваючи на території через яку проходить важливий транспортний коридор і маючи колосальний

рекреаційно-географічний потенціал бути бідним!"

Мальчіков Володимир директор КП "Гилея"

  • Grey Facebook Icon

Публічна інформація

Сфери роботи

 

Нерухомість

Організація масових заходів

Розробка містобудівної документації 

Розвиток туризму